Tak było w 2017 roku! Motywem przewodnim naszego Festiwalu był kolor Greenery – typ Pantona na 2017 rok. Ponad 4 tysiące odwiedzający, dwa dni targowe, warsztaty i wykłady oraz wspaniała pogoda!

Podczas edycji zaprezentowało się blisko 130 wystawców z różnorodnym i kompleksowym wyposażeniem wnętrz. Nie zabrakło szerokiego wyboru podłóg, drzwi, mebli, oświetlenia, sprzętu AGD i audio, armatury, ceramiki, farb i okładzin ściennych, kominków, dodatków i dekoracji.

goście specjalni

Beata Bochińska – historyk sztuki, specjalistka prognozowania trendów stylistycznych na rynku i autorka bestsellerowego poradnika „Zacznij kochać dizajn”. Podpowie, jak stworzyć kolekcję przedmiotów codziennego użytku, która w przyszłości sfinansuje studia naszego dziecka.

Radosław Gajda – architekt, twórca kanału na YouTube Architecture is a good idea. Jego wystąpienie będzie próba odpowiedzi na pytanie: skąd się wzięły bloki? Z pozoru odpowiedź wydaje się banalnie prosta, ale czy na pewno…? Zapraszamy na wykład, który odpowie na pytanie, czym jest blok i skąd wziął się jego wygląd.

Max Kobiela – architekt, założyciel Phormy.com i Patryk Poślednik, Head of Creative, The Walt Disney Company. Opowiedzą o pracy przy wspólnym projekcie i mierzeniu się z ikonami, czyli o współpracy polskiej marki Phormy.com z The Walt Disney Company.

Zobacz video relację z edycji 2017!